група компаній  
 
 
 

Портфоліо

Захід «під ключ»   Технічне забезпечення   Дитячі свята   Корпоративи   Кейтерінг   Різне   

TOYOTA RAV 4, г.Полтава

01.03.2013
Замовник: Автосалон Тойота-Центр-Полтава

Наймасштабніша автомобільна прем’єра – TOYOTA RAV 4, що одночасно пройшла у 27 містах України 1 березня 2013р. event-group PR MUSIC надала свої послуги для проведення заходу у двох містах: Полтаві та Кременчуці.

Полтава:
Локація: автосалон Тойота-Центр-Полтава
Для заходу ми надали в оренду комплекс професійного звукового обладнання, професійне освітлювальне обладнання (світлові декорації, світлове оформлення приміщення), відео проекційне обладнання (проектор, екран), відео обладнання для телемосту, подіум для авто. Нами було розроблено лазерне шоу для моменту презентації автівки. Під час презентації працював наш ведучий та наші чарівні дівчата хостес у яскравих коктейльних сукнях. Ми частково взяли на себе кейтерінг, зокрема солодку його частину ─ шоколадний фонтан із фруктовими композиціями. Також надали послуги з букінгу лаунж колективу для фонової музики підчас презентації, розробили ігрову зону , в якій мав змогу взяти участь будь-який бажаючий гість та отримати в подарунок сувенірну продукцію від TOYOTA.
На завершення вечора на всіх гостів чекав приємний подарунок — святковий феєрверк на честь автомобільної прем#apo#єри року — TOYOTA RAV 4 

© 2007—2018 Творча агенція «Піонерія»  
Зроблено в Веб-майстерні «Фокс»
Інформація про сайт